زندگی فوتبالی

  • ۱۹۲

زندگی ما شده بود فوتبال!هرجا که قدم میگذاشتیم حتما باید توپ عزیزتر از جانمان همراهمان می بود.مگر میشود به همین راحتی از عشق و علاقه ات بگذری؟؟؟؟

من و پدرام کارمان شده بود فوتبال،زندگیمان فوتبال،درس و مشقمان هم فوتبال!انگار غیر از توپ فوتبال هیچ چیز دیگر نداشتیم!همه چی داشت خوب پیش میرفت تا اینکه... پدرام از روی پشت بام خونه افتاد و پایش شکست.آخر خونه ما یک خونه قدیمی است با پشت بام ایرانیتی که بیشتر آنها هم شکسته اند!خیلی برایم سخت بود تنها برادرم مجبور است درد بکشد بخاطر یک توپ که من انداخته بودم آن بالا!بعد از کلی گریه و زاری همان روز تصمیم گرفتم فوتبال را بگذارم کنار!از فوتبال متنفر شده بودم!بدم می آمد!اگر کسی اسمش را می آورد که دیگر هیچ!!!!!

پدرام که خانه آمد و ماجرا را فهمید چشمش از حدقه زده بود بیرون و اصلا باور نمی کرد.مگر میشود تو فوتبال را کنار بگذاری؟؟؟برو دیییووااااننه!!!!
ولی کم کم داشت باورش میشد که من از غم تنها برادرم دیگر از این عشق متنفر بودم!بعد از سه هفته که دیگر پای پدرام تا حدودی خوب شده بود و انگار می خواستند گچ آن را باز کنند من حتی به توپ هم نگاه نکرده بودم!این حد از جدایی را خودم هم باور نمی کردم که چگونه این عشق دیرینه را کنار گذاشته ام!!
پدرام که آمد خانه به چشمانم نگاه کرد!راحت میتوانستم از چشمانش بخوانم که بسیار ناراحت است چراکه باعث شده من دیگر سمت توپ نروم،توپی که سه ماه پول های خرده توجیبی خودمان را با هم جمع کرده بودیم تا توانستیم آن را بخریم.یک توپ چهل تیکه سفید با خط های زرد و قرمز!
از شدت علاقه فقط مانده بود که آن را به رخت و خواب خود ببریم و با او بخوابیم و از طرفی هم در نگاه پدرام خوشحالی را میتوانستم ببینم که میدید چقدر برادرش او را دوست دارد و بخاطر او حاضرم از عزیزترین چیزهای زندگی ام بگذرم!از آن وقت بود که ما دیگر حاضر نبودیم از هم جدا شویم و حتی چیزی را از هم پنهان کنیم!
البته جنس این صمیمیت حالا که سنی از ما گذشته فرق مکند اما رفاقت همان است که هست

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

در شبکه های اجتماعی

برچسب ها

تماس با ما

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده نمایید:

  • ایمیل: hamidi78@chmail.ir